1. Wejdź na www.goproxing.com.
2. Wpisz www.stardoll.com.
3. Kliknij Go.
4. Zaloguj się.
5. Wpisz www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=510
6. Naciśnij Enter Competition.
7. Uzupełnij dane.
8. Gotowe!
piątek, 20 sierpnia 2010
Nowa lalka
środa, 18 sierpnia 2010
Nowa kolekcja PPQ w spoilerach
Sukienka Hot Buys
Darmowy błyszczyk i T-shirt
2. Zmień proxy na 200.195.132.240 port 8080
3. Zamknij i otwórz przeglądarkę
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/campaigns/oboticario_br/
5. Kliknij w żółtą ramkę
6. Gotowe !:)
Miss Stardoll World - Dołącz teraz!
Oficjalny konkurs Miss Stardoll World, został otwarty i możecie wysłać swoje zgłoszenie.
Zgłaszacie się? :)
.Zarówno dziewczyny jak i chłopcy mogą brać udział w konkursie.
. Prawdopodobnie nagrodą dla zwycięzcy będzie SS na rok,wyjątkowe ubrania, stardollary, korona i szarfa miss. ;)
Zgłaszacie się? :)
.Zarówno dziewczyny jak i chłopcy mogą brać udział w konkursie.
. Prawdopodobnie nagrodą dla zwycięzcy będzie SS na rok,wyjątkowe ubrania, stardollary, korona i szarfa miss. ;)
niedziela, 8 sierpnia 2010
niema mnie
nie będzie mnie przez 3 dni więc nie bende mogła pisać bloga ale jak wróce napewno będe go pisac no to pa pa
wtorek, 3 sierpnia 2010
poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Następny zwierzak do adpocji to " Whale Shark"
Rekin wielorybi (Rhincodon typus) –gatunek morskiej ryby chrzęstnoszkieletowej, jedyny przedstawiciel monotypowej rodziny Rhincodontidae, największy przedstawiciel rekinów, łatwo rozpoznawalny po specyficznym ubarwieniu. Jest też największa znaną rybą. Według oficjalnych pomiarów długość ciała osobników tego gatunku dochodzi do 18 m a masa ich ciała sięga 13,6 t (niepotwierdzone dotąd pogłoski mówią o osobnikach nawet 20-metrowej długości, ważących około 25 ton). Pomimo imponujących rozmiarów i groźnie brzmiącej nazwy rekin wielorybi jest rybą łagodną i nie stanowi zagrożenia dla człowieka.
Podoba się wam?
Zarób Stardollary!
Przypominam że dzisiaj jest 1 sierpień = nowy miesiąc, możliwość zarabiania stardollarów.
Zarobiliście już dzisiaj?
Zarobiliście już dzisiaj?
nowy HB
i możemy ją kupić w sklepie Bisou .
* Podoba się wam?
Przepraszam że piszę o tym dopiero teraz, w nagrodę
pierwsza osoba która napisze komentarz otrzyma 10SD!
piątek, 30 lipca 2010
70 milionów użytkowników
prezenty za zakup stardolarów
Za zakup Stardollarów (nie SuperStar) wprowadzono prezenty. Za zakup 400 SD - 1 prezent, 1000 SD - 2 prezenty, 3000 - 4 prezenty.
środa, 28 lipca 2010
NOWI KUMPLE
Na Stardoll pojawiło się już sześć nowych kumpli, których pokazywałem wam wczoraj. Cena jak zwykle 70 SD. Tylko jedna z nowych postaci jest dla SS.
nowe rzeczy stardoll TV
W StarPlazie pojawiły się trzy nowe rzeczy z serii Stardoll TV. Niestety wszystkie są dla SS i to w dość wysokich cenach. Naszyjnik kosztuje 12 SD, a sukienki po 13 SD.
wkrótce 70,000,000 użytkowników
Na Stardoll już niedługo będzie 70 milionów użytkowników! Do tej okrągłej liczby brakuje obecnie około 200 tysięcy. Znając Stardoll, szykuje coś dla nas z tej okazji. Nie zawsze były to udane prezenty, ale zawsze coś było... ; )
nowe rzeczy w SuiteShopie
Stardoll często ostatnio reklamuje rzeczy, których jeszcze nie wprowadził. Tak jest i tym razem. Na stronie głównej pojawiła się reklama nowych przedmiotów z kategorii Minimalizm, których nie ma jeszcze w SuiteShopie.
Pewnie niedługo się pojawią. Ja mam nadzieję, że jak najszybciej, bo są na prawdę ładne.
Podobają się wam? Macie zamiar coś kupić?
Pewnie niedługo się pojawią. Ja mam nadzieję, że jak najszybciej, bo są na prawdę ładne.
Podobają się wam? Macie zamiar coś kupić?
Reklamy już nie ma na stronie głównej. ; )
sobota, 24 lipca 2010
garden variety
Na stronie głównej zareklamowane jest nowe piętro Garden Variety jednak jeszcze go nie ma.
Jak jest napisane na obrazku, będą się tam znajdowały róże. Co o tym myślicie?
Jak jest napisane na obrazku, będą się tam znajdowały róże. Co o tym myślicie?
nowości w suiteshopie
W suite shopie można już zakupić kolejne akcesoria do Penthousa, które były zapowiadane na oficjalnym blogu stardoll. Podobają Wam się?
nowy sklep na stardoll
To już druga nowa marka na Stardoll w tym tygodniu! Tym razem jest to jcpteen. Ubrania są porozrzucane w nowościach w StarPlazie. Zapewne niedługo zostanie otwarty sklep.
Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.
Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?
Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.
Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?
piątek, 23 lipca 2010
nowy sklep nie dlla polski
sklep Cats & Dogs nie jest przeznaczony dla Polski. Cała kolekcja kosztuje 148$ i nie jest tylko dla SS :) Jeden zwierzak - KOTEK - jest za darmo! Zapraszam.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















