piątek, 20 sierpnia 2010

darmowy pies

1. Wejdź na www.goproxing.com.
2. Wpisz www.stardoll.com.
3. Kliknij Go.
4. Zaloguj się.
5. Wpisz www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=510
6. Naciśnij Enter Competition.
7. Uzupełnij dane.
8. Gotowe!

Nowa lalka


Admini w końcu dodali lalkę za zarobione 70 SD w miesiącu sierpień. Podoba wam się? Bo mi nie. Dostaliście ją?



środa, 18 sierpnia 2010

Nowa kolekcja PPQ w spoilerach


W spoilerach ukazały się ciuchy, które w 100 % będą nową kolekcją PPQ. Podoba wam się coś? Mi bodoba sie wszystko oprucz czarnej kurtki.

Sukienka Hot Buys


Dzisiaj w StarPlazie pojawił się kolejny sierpniowy Hot Buys. Jest nim sukienka. Kosztuje 14 SD i jest dla SS. Mi osobiście się nie podoba. A wam?

Darmowy błyszczyk i T-shirt


1. Usuń historię przeglądarki
2. Zmień proxy na 200.195.132.240 port 8080
3. Zamknij i otwórz przeglądarkę
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/campaigns/oboticario_br/
5. Kliknij w żółtą ramkę
6. Gotowe !:)




http://thestardollinsiders.files.wordpress.com/2010/08/obot22.png

http://thestardollinsiders.files.wordpress.com/2010/08/obot2.png

Miss Stardoll World - Dołącz teraz!

Oficjalny konkurs Miss Stardoll World, został otwarty i możecie wysłać swoje zgłoszenie.
Zgłaszacie się? :)




.Zarówno dziewczyny jak i chłopcy mogą brać udział w konkursie.
. Prawdopodobnie nagrodą dla zwycięzcy będzie SS na rok,wyjątkowe ubrania, stardollary, korona i szarfa miss. ;)

niedziela, 8 sierpnia 2010

niema mnie

nie będzie mnie przez 3 dni więc nie bende mogła pisać bloga ale jak wróce napewno będe go pisac no to pa pa

wtorek, 3 sierpnia 2010

co to za kwiaty?do wygrania 5 stardolarów



Photo Flipbook Slideshow Maker




Photo Flipbook Slideshow Maker



edit:wygrywa ola truski prosze podaj swój nick ze stardoll

poniedziałek, 2 sierpnia 2010

Następny zwierzak do adpocji to " Whale Shark"



Rekin wielorybi (Rhincodon typus) –gatunek morskiej ryby chrzęstnoszkieletowej, jedyny przedstawiciel monotypowej rodziny Rhincodontidae, największy przedstawiciel rekinów, łatwo rozpoznawalny po specyficznym ubarwieniu. Jest też największa znaną rybą. Według oficjalnych pomiarów długość ciała osobników tego gatunku dochodzi do 18 m a masa ich ciała sięga 13,6 t (niepotwierdzone dotąd pogłoski mówią o osobnikach nawet 20-metrowej długości, ważących około 25 ton). Pomimo imponujących rozmiarów i groźnie brzmiącej nazwy rekin wielorybi jest rybą łagodną i nie stanowi zagrożenia dla człowieka.

Podoba się wam?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/Whale_shark_Georgia_aquarium.jpg





Zarób Stardollary!

Przypominam że dzisiaj jest 1 sierpień = nowy miesiąc, możliwość zarabiania stardollarów.
Zarobiliście już dzisiaj?

nowy HB

Nowy HotBuys w StarPlazie , torebka która kosztuje 7SD
i możemy ją kupić w sklepie Bisou .

* Podoba się wam?

Przepraszam że piszę o tym dopiero teraz, w nagrodę
pierwsza osoba która napisze komentarz otrzyma 10SD!

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-2jRduyOU9IRLgMFn5U2yfR205LpydGBuwJLuyF_sEr9x6Aux8NFA0oCRSKfOYmMb7Oy9Cv6ThNqZt6WjdmEQsdfgoM7Oab2HUAxpMhY0rexGztUz-YtPnKvznDp2oMwPQyvZm-A8Iq8/s1600/hb+purse.png

piątek, 30 lipca 2010

70 milionów użytkowników


https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgePXPoVkpBn2curlIDKjwRaCWxk0snp9nfxZJnsP4JwFi6nald1dFIF0P6lOK4WKg6mogPa2aRpFFlh9PHAeh292AZ0Vw8UmPU-HXAkYi08eLoVbrFipi1w-WF4hrkEKWvnYDcmbK934cS/s1600/702.JPG

Mamy już 7o mln. utworzonych kont, a nawet ponad!
Admini jeszcze chyba śpią, bo nie ma nic z tej okazji..
Jak myślicie co szykują nam tym razem?

Prezenty rozdane, każdy użytkownik dostał ; ubrania, balon i serduszko
z napisem 70,000,000.
Podoba się wam?

prezenty za zakup stardolarów

Za zakup Stardollarów (nie SuperStar) wprowadzono prezenty. Za zakup 400 SD - 1 prezent, 1000 SD - 2 prezenty, 3000 - 4 prezenty.

środa, 28 lipca 2010

NOWI KUMPLE

Na Stardoll pojawiło się już sześć nowych kumpli, których pokazywałem wam wczoraj. Cena jak zwykle 70 SD. Tylko jedna z nowych postaci jest dla SS.

nowe rzeczy stardoll TV

W StarPlazie pojawiły się trzy nowe rzeczy z serii Stardoll TV. Niestety wszystkie są dla SS i to w dość wysokich cenach. Naszyjnik kosztuje 12 SD, a sukienki po 13 SD.

wkrótce 70,000,000 użytkowników

Na Stardoll już niedługo będzie 70 milionów użytkowników! Do tej okrągłej liczby brakuje obecnie około 200 tysięcy. Znając Stardoll, szykuje coś dla nas z tej okazji. Nie zawsze były to udane prezenty, ale zawsze coś było... ; )

nowe rzeczy w SuiteShopie

Stardoll często ostatnio reklamuje rzeczy, których jeszcze nie wprowadził. Tak jest i tym razem. Na stronie głównej pojawiła się reklama nowych przedmiotów z kategorii Minimalizm, których nie ma jeszcze w SuiteShopie.

Pewnie niedługo się pojawią. Ja mam nadzieję, że jak najszybciej, bo są na prawdę ładne.

Podobają się wam? Macie zamiar coś kupić?



Reklamy już nie ma na stronie głównej. ; )

nowe piętro w luxe

W spoilerach ukazało się jeszcze jedno piętro z kosmetykami LUXE. Podobają Wam się? Kupicie coś?

sobota, 24 lipca 2010

garden variety

Na stronie głównej zareklamowane jest nowe piętro Garden Variety jednak jeszcze go nie ma.
Jak jest napisane na obrazku, będą się tam znajdowały róże. Co o tym myślicie?

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFUrTdM34dYumT7i8JYuuW8nybtMS6Ea8KJUtDfVx58JWjRnwaBeNdA78G8FtUYuJJnbhpWG9OTg3hWK05aCpGXquJra9hdWjZqywNmAHcAaOvYjqg0zsxqNtOk3qj_I9pQfUVUd30wx58/s1600/ggggggg.PNG

nowości w suiteshopie

W suite shopie można już zakupić kolejne akcesoria do Penthousa, które były zapowiadane na oficjalnym blogu stardoll. Podobają Wam się?


nowy sklep na stardoll

To już druga nowa marka na Stardoll w tym tygodniu! Tym razem jest to jcpteen. Ubrania są porozrzucane w nowościach w StarPlazie. Zapewne niedługo zostanie otwarty sklep.

Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.

Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?


piątek, 23 lipca 2010