piątek, 20 sierpnia 2010

Nowa lalka


Admini w końcu dodali lalkę za zarobione 70 SD w miesiącu sierpień. Podoba wam się? Bo mi nie. Dostaliście ją?



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz