sobota, 24 lipca 2010

garden variety

Na stronie głównej zareklamowane jest nowe piętro Garden Variety jednak jeszcze go nie ma.
Jak jest napisane na obrazku, będą się tam znajdowały róże. Co o tym myślicie?

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFUrTdM34dYumT7i8JYuuW8nybtMS6Ea8KJUtDfVx58JWjRnwaBeNdA78G8FtUYuJJnbhpWG9OTg3hWK05aCpGXquJra9hdWjZqywNmAHcAaOvYjqg0zsxqNtOk3qj_I9pQfUVUd30wx58/s1600/ggggggg.PNG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz