poniedziałek, 2 sierpnia 2010

nowy HB

Nowy HotBuys w StarPlazie , torebka która kosztuje 7SD
i możemy ją kupić w sklepie Bisou .

* Podoba się wam?

Przepraszam że piszę o tym dopiero teraz, w nagrodę
pierwsza osoba która napisze komentarz otrzyma 10SD!

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-2jRduyOU9IRLgMFn5U2yfR205LpydGBuwJLuyF_sEr9x6Aux8NFA0oCRSKfOYmMb7Oy9Cv6ThNqZt6WjdmEQsdfgoM7Oab2HUAxpMhY0rexGztUz-YtPnKvznDp2oMwPQyvZm-A8Iq8/s1600/hb+purse.png

1 komentarz: