najlepszyblogstardoll
Strony
Strona główna
poniedziałek, 2 sierpnia 2010
nowy HB
Nowy
HotBuys
w StarPlazie , torebka która kosztuje
7SD
i możemy ją kupić w sklepie
Bisou
.
* Podoba się wam?
Przepraszam że piszę o tym dopiero teraz, w nagrodę
pierwsza osoba która napisze komentarz otrzyma
10SD
!
1 komentarz:
pamietnik-jessiki.blogspot.com
3 sierpnia 2010 03:51
B. Ładna ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
B. Ładna ;)
OdpowiedzUsuń