1. Wejdź na www.goproxing.com.
2. Wpisz www.stardoll.com.
3. Kliknij Go.
4. Zaloguj się.
5. Wpisz www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=510
6. Naciśnij Enter Competition.
7. Uzupełnij dane.
8. Gotowe!
piątek, 20 sierpnia 2010
Nowa lalka
środa, 18 sierpnia 2010
Nowa kolekcja PPQ w spoilerach
Sukienka Hot Buys
Darmowy błyszczyk i T-shirt
2. Zmień proxy na 200.195.132.240 port 8080
3. Zamknij i otwórz przeglądarkę
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/campaigns/oboticario_br/
5. Kliknij w żółtą ramkę
6. Gotowe !:)
Miss Stardoll World - Dołącz teraz!
Oficjalny konkurs Miss Stardoll World, został otwarty i możecie wysłać swoje zgłoszenie.
Zgłaszacie się? :)
.Zarówno dziewczyny jak i chłopcy mogą brać udział w konkursie.
. Prawdopodobnie nagrodą dla zwycięzcy będzie SS na rok,wyjątkowe ubrania, stardollary, korona i szarfa miss. ;)
Zgłaszacie się? :)
.Zarówno dziewczyny jak i chłopcy mogą brać udział w konkursie.
. Prawdopodobnie nagrodą dla zwycięzcy będzie SS na rok,wyjątkowe ubrania, stardollary, korona i szarfa miss. ;)
niedziela, 8 sierpnia 2010
niema mnie
nie będzie mnie przez 3 dni więc nie bende mogła pisać bloga ale jak wróce napewno będe go pisac no to pa pa
wtorek, 3 sierpnia 2010
poniedziałek, 2 sierpnia 2010
Następny zwierzak do adpocji to " Whale Shark"
Rekin wielorybi (Rhincodon typus) –gatunek morskiej ryby chrzęstnoszkieletowej, jedyny przedstawiciel monotypowej rodziny Rhincodontidae, największy przedstawiciel rekinów, łatwo rozpoznawalny po specyficznym ubarwieniu. Jest też największa znaną rybą. Według oficjalnych pomiarów długość ciała osobników tego gatunku dochodzi do 18 m a masa ich ciała sięga 13,6 t (niepotwierdzone dotąd pogłoski mówią o osobnikach nawet 20-metrowej długości, ważących około 25 ton). Pomimo imponujących rozmiarów i groźnie brzmiącej nazwy rekin wielorybi jest rybą łagodną i nie stanowi zagrożenia dla człowieka.
Podoba się wam?
Zarób Stardollary!
Przypominam że dzisiaj jest 1 sierpień = nowy miesiąc, możliwość zarabiania stardollarów.
Zarobiliście już dzisiaj?
Zarobiliście już dzisiaj?
nowy HB
i możemy ją kupić w sklepie Bisou .
* Podoba się wam?
Przepraszam że piszę o tym dopiero teraz, w nagrodę
pierwsza osoba która napisze komentarz otrzyma 10SD!
Subskrybuj:
Posty (Atom)










