piątek, 30 lipca 2010

70 milionów użytkowników


https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgePXPoVkpBn2curlIDKjwRaCWxk0snp9nfxZJnsP4JwFi6nald1dFIF0P6lOK4WKg6mogPa2aRpFFlh9PHAeh292AZ0Vw8UmPU-HXAkYi08eLoVbrFipi1w-WF4hrkEKWvnYDcmbK934cS/s1600/702.JPG

Mamy już 7o mln. utworzonych kont, a nawet ponad!
Admini jeszcze chyba śpią, bo nie ma nic z tej okazji..
Jak myślicie co szykują nam tym razem?

Prezenty rozdane, każdy użytkownik dostał ; ubrania, balon i serduszko
z napisem 70,000,000.
Podoba się wam?

1 komentarz: