piątek, 30 lipca 2010

70 milionów użytkowników


https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgePXPoVkpBn2curlIDKjwRaCWxk0snp9nfxZJnsP4JwFi6nald1dFIF0P6lOK4WKg6mogPa2aRpFFlh9PHAeh292AZ0Vw8UmPU-HXAkYi08eLoVbrFipi1w-WF4hrkEKWvnYDcmbK934cS/s1600/702.JPG

Mamy już 7o mln. utworzonych kont, a nawet ponad!
Admini jeszcze chyba śpią, bo nie ma nic z tej okazji..
Jak myślicie co szykują nam tym razem?

Prezenty rozdane, każdy użytkownik dostał ; ubrania, balon i serduszko
z napisem 70,000,000.
Podoba się wam?

prezenty za zakup stardolarów

Za zakup Stardollarów (nie SuperStar) wprowadzono prezenty. Za zakup 400 SD - 1 prezent, 1000 SD - 2 prezenty, 3000 - 4 prezenty.

środa, 28 lipca 2010

NOWI KUMPLE

Na Stardoll pojawiło się już sześć nowych kumpli, których pokazywałem wam wczoraj. Cena jak zwykle 70 SD. Tylko jedna z nowych postaci jest dla SS.

nowe rzeczy stardoll TV

W StarPlazie pojawiły się trzy nowe rzeczy z serii Stardoll TV. Niestety wszystkie są dla SS i to w dość wysokich cenach. Naszyjnik kosztuje 12 SD, a sukienki po 13 SD.

wkrótce 70,000,000 użytkowników

Na Stardoll już niedługo będzie 70 milionów użytkowników! Do tej okrągłej liczby brakuje obecnie około 200 tysięcy. Znając Stardoll, szykuje coś dla nas z tej okazji. Nie zawsze były to udane prezenty, ale zawsze coś było... ; )

nowe rzeczy w SuiteShopie

Stardoll często ostatnio reklamuje rzeczy, których jeszcze nie wprowadził. Tak jest i tym razem. Na stronie głównej pojawiła się reklama nowych przedmiotów z kategorii Minimalizm, których nie ma jeszcze w SuiteShopie.

Pewnie niedługo się pojawią. Ja mam nadzieję, że jak najszybciej, bo są na prawdę ładne.

Podobają się wam? Macie zamiar coś kupić?



Reklamy już nie ma na stronie głównej. ; )

nowe piętro w luxe

W spoilerach ukazało się jeszcze jedno piętro z kosmetykami LUXE. Podobają Wam się? Kupicie coś?

sobota, 24 lipca 2010

garden variety

Na stronie głównej zareklamowane jest nowe piętro Garden Variety jednak jeszcze go nie ma.
Jak jest napisane na obrazku, będą się tam znajdowały róże. Co o tym myślicie?

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFUrTdM34dYumT7i8JYuuW8nybtMS6Ea8KJUtDfVx58JWjRnwaBeNdA78G8FtUYuJJnbhpWG9OTg3hWK05aCpGXquJra9hdWjZqywNmAHcAaOvYjqg0zsxqNtOk3qj_I9pQfUVUd30wx58/s1600/ggggggg.PNG

nowości w suiteshopie

W suite shopie można już zakupić kolejne akcesoria do Penthousa, które były zapowiadane na oficjalnym blogu stardoll. Podobają Wam się?


nowy sklep na stardoll

To już druga nowa marka na Stardoll w tym tygodniu! Tym razem jest to jcpteen. Ubrania są porozrzucane w nowościach w StarPlazie. Zapewne niedługo zostanie otwarty sklep.

Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.

Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?


piątek, 23 lipca 2010