To już druga nowa marka na Stardoll w tym tygodniu! Tym razem jest to jcpteen. Ubrania są porozrzucane w nowościach w StarPlazie. Zapewne niedługo zostanie otwarty sklep.
Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.
Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz