sobota, 24 lipca 2010

nowy sklep na stardoll

To już druga nowa marka na Stardoll w tym tygodniu! Tym razem jest to jcpteen. Ubrania są porozrzucane w nowościach w StarPlazie. Zapewne niedługo zostanie otwarty sklep.

Ceny ubrań nie są najgorsze. Sporo ubrań jest dla wszystkich, kilka sztuk jest tylko dla SS.

Co sadzicie o nowej marce? Kupiliście coś?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz